Apartmani Luigi smješteni su u srcu Makarske, samo 50 m udaljen od glavne šetnice RIVE i 50 m od pješčane plaže. U isto vrijeme, lokacija je mirna i tiha, izolirana od dnevnog prometa. Apartmani su okruženi zelenilom, cvijećem i izvornim dalmatinskim biljem (smokve, masline, limun, naranče, mandarine). Zahvaljujući svojoj pogodnoj lokaciji, nema potrebe za autom tijekom boravka u Makarskoj. Apartmani su potpuno novi sa modernim interijerom. Apartmani se mogu koristiti kao dupli za maksimalno 10 osoba. Moguć je transfer iz zračne i trajektne luke Split, te iz zračne i trajektne luke Dubrovnik uz nadoplatu.
Max. broj osoba: 10 | Dolazak od: 12h | Odlazak do: 10h | Završno čišćenje u cijeni: Da |
Makarska je od davnine središte Makarskog primorja upravno, političko, gospodarsko, kulturno i prosvjetno, a od sredine XX. st. i turističko.
Danas je to grad s više od 15 tisuća stanovnika kojemu pripadaju i slikovita naselja pod Biokovom, Veliko Brdo, Puharići, Kotišina i Makar od kojega je nastalo ime Makarska.
Makarska je jedno od najpoznatijih turističkih odredišta hrvatskog priobalja, privlačno zbog svojih i prirodnih i klimatskih karakteristika, raznolike turističke ponude i gostoljubivih domaćina.