Ćosić Apartmani se nalaze u privatnoj kući, samo 10m od mora.Možete lako doći do Marine (2,5 km) autom ili ugodnom šetnjom. Tu možete pronaći sve što vam je potrebno: trgovine, ribarnicu, restorane, caffe barove, ljekarnu, liječnika, zubar, pošta. i sl. Naš apartman ima terasu s pogledom na more. Stan je uređen i kompletno opremljen-klima uređaj, satelitski tv,, kuhinja aparatima ... U mjestu Poljica se također nalazi trgovina. Također, pružamo privatni parking, vanjski roštilj i privezište za brod. Ako želite provesti odmor u prekrasnom mjestu kao što je Poljica,Marina, i uživati u čistom moru, netaknutoj prirodi i tradicionalnoj dalmatinskoj hrani, naši Apartmani su najbolji izbor za vas.
Max. broj osoba: 7 | Dolazak od: 12:00h | Odlazak do: 10:00h | Završno čišćenje u cijeni: Da
Marina je naselje i lučica na unutrašnjem dijelu istoimenog zaljeva, 12 km zapadno od Trogira. Obale zaljeva Marina razvedene su brojnim manjim uvalama s pješčanim i šljunčanim plažama.
Na magistralnoj je prometnici. Unutar lučice manje jahte zaštićene su od svih vjetrova; veće jahte mogu sidriti na kraju zaljeva, jugoistočno od kapele i južno od brda Plokata.Rivijeru Marina čine i Vinišće, Poljica i Sevid, mjesta s mogućnošću smještaja i tiha odmora.