» Početna   |   » O nama   |   » Uvjeti poslovanja  |   » Kontakt
HR HR

Apartman Andy

Apartman Andy Apartman Andy Apartman Andy

Dalmacija - Split, Komiza - Otok Vis

Hrvatska Apartmani/Sobe, Hrvatska
Zadnja rezervacija: 29/07/2025

Dostupne Sobe/Apartmani

Datum dolaska:
Datum odlaska:
 
 
 
A2+2 (apartment for two persons + two extra beds)
A2+2 (apartment for two persons + two extra beds)
20% avansno plaćanje potrebni za rezervaciju.

Površina u m2 - 35
Broj spavaćih soba - 1

Cijene soba/noćenje

 
 
 
 

APARTMAN ANDY - ovaj skladno i sa stilom opremljen apartman veličine 35 m2 u potpunosti adaptiran prije godinu dana, nalazi se u prizemlju stambene zgrade sa posebnim ulazom sa terase, na kojoj možete uživati u jutarnjoj kavi ili doručku na otvorenom. Terasa je u potpunosti obrasla zelenilom pa imate apsolutnu privatnost.

Apartman se sastoji od: spavaće sobe s bračnim krevetom, prostranog dnevnog boravka s kuhinjom - gdje se nalazi kauč na razvlačenje za još dvije osobe, kupaonica, terasa od 24 m2 i parkirno mjesto odmah ispred apartmana. Vanjski roštilj se nalazi pored apartmana. Komiža je okružena nebrojenim plažama, a najbliže se nalaze 4-5 minuta hoda od apartmana, a isto toliko ste udaljeni od centra mjesta.

Apartman se nalazi u mirnom predjelu Komiže, uz njega se ne nalaze važne prometnice i okružen je privatnim kućama.

 
 
 
OCJENA GOSTIJU
 
 
DISTANCES
DISTANCES
DISTANCES

do mora: 300  m
do liječnika: 500  m    
do plaže: 300  m
do apoteke: 550  m    
do centra: 300  m
do autobusnog stajališta: 400  m    
do trgovine: 300  m
do benzinske postaje: 12000  m    
do restorana: 350  m
do bankomata: 350  m    
do pošte: 350  m
do sportskih terena: 500  m

 
 
PRIVATNI SMJEŠTAJ    |    Hrvatska Apartmani/Sobe    |    Hrvatska vile    |    Top smještaj    |    Regije Hrvatska    |    Top odredišta    |    Prijevoz    |    Kontakt

Upis za Newsletter
Besplatan Newsletter za najbolje ponude za odmor u Hrvatskoj.
Najaktualnije ponude za odor u Hrvatskoj.
 
 

Join us on Facebook