Apartman za 4 odobe (+2) sastoji se od dvije odvojene spavaće sobe, dnevne sobe, balkona, dvije kupaonice, kuhinja, preilica za rublje, perilica za suđe, klima uređaj, besplatan internet, SAT TV, posteljina, ručnici i parking. Apartman ima pogled na more i nalazi se 250m od plaže. Apartman se nalazi 20 m od stajališta CITY Busa-a.
Max. broj osoba: 6
Crikvenica, mali kvarnerski grad u blizini Rijeke, koji zajedno sa Dramljem, Selcem i Jadranovom čini poznatu i atraktivnu rivijeru koja ima dugu tradiciju u turizmu. Oduvijek je crikveničko područje bilo poznato po lijepim plažama, dobroj zabavi, primjerenoj svim generacijama. Njezina mediteranska blaga klima i čisto more stvorili su od Crikvenice izuzetno lječilišno odmaralište koje je dobro posjećeno i ljeti i zimi.
Ljeta su ovdje izuzetno duga sa velikim brojem sunčanih sati, a prirodni ambijent, plaže u sjeni borova, odlična sveukupna turistička ponuda čine Crikvenicu malim rajem na Zemlji koji će od Vašeg odmora stvoriti ljetnu avanturu koje čete.